ASMENINIS MĖNESIO HOROSKOPAS
30 dienų individuali astrologinių įtakų prognozė sufleruoja kas Tavęs laukia ir kaip geriau elgtis

Jei domiesi horoskopais, ASMENINIS Mėnesiui yra tarsi "aukštesnė lyga", kurioje astrologinė prognozė padieniui sudaroma TAU asmeniškai pagal tikslų gimimo laiką. Daugelyje šalių profesionalioji astrologija tampa kasdiene paslauga, kuria naudojasi vis daugiau žmonių. Išbandyk ir Tu!
Užsakyti mėnesio horoskopą Horoskopo pavyzdys
Kaip tai veikia?

Horoskopą sudarysime ir persiųsime Tau el.laišku prisegę PDF formatu.
Šis Horoskopas sudaromas remiantis profesionalia astrologine praktika vadovaujantis planetų tranzitais. Išbandyk horoskopo pavyzdį.
Nuo užsakymo gavimo stengiamės, kad horoskopas tave pasiektų per 24 valandas. Kartais, kai užsakymų būna itin daug – per 48 valandas.
Turite klausimų? Parašykite mums, pasistengsime atsakyti.
Svarbiausia mėnesio prognozė TAU asmeniškai, atsižvelgiant į pagrindinius planetų išsidėstymo aspektus. Mėnesio horoskopas leidžia pamatyti pagrindines 30 dienų astrologines tendencijas, kurios labiausiai veikia santykių sferą.daro įtaką bendram fonui, leidžia imtis tinkamos veiklos ir perspėja apie neigiamas tendencijas.
Mėnulis – jūsų pasąmonė, Venera jūsų jausmai. Marsas jūsų ryžtas ir energija. Kiekviena planeta ir jų tarpusavio išsidėstymas sukuria ženklus, kuriuos astrologija padeda atskleisti.
10 dangaus kūnų judėjimų ir skirtingų tik astrologams žinomų jų tarpusavio padėčių, sudėlioja gana geras rekomendacijas, kaip elgtis jus dominantį mėnesį arba kas jūsų laukia. Galite netgi pasižymėti savo kalendoriuje, kuris periodas tinkamiausias vienai ar kitai veiklai atlikti.
Laimė aplanko tuos, kurie įsiklauso į save. Astrologinė mėnesio prognozė puiki pagalba planuotis savo gyvenimą iš anksto.
Užsakyti ASMENINĮ MĖNESIO horoskopą
Užsakyti horoskopą
Astrologija ir horoskopai nėra mokslas, kuris pagrįstas empiriniais įrodymais, tad į jį reikia atsižvelgti su kritinio vertinimo filtru. Kita vertus žmonės karta iš kartos perduoda pastebimus sutapimus, kai dangaus kūnų dinamika iššaukia tam tikras pasikartojančias įtakas. Visa kita lieka tikėjimo netikėjimo klausimas.

Jeigu jautiesi labai blogai ir ieškai atsakymų į rimtus savo gyvenimo klausimus, turėk mintyje, kad astrologija nėra psichologinės konsultacijos alternatyva. Ieškok atsakymų su profesionalų ir artimųjų pagalba.