PAVYZDYS
Jūsų pagalbininkas siekiant pažinti save ir mus įtakojantį astrologijos mokslą
Asmeninis mėnesio horoskopas
Svarbiausia mėnesio prognozė TAU asmeniškai, atsižvelgiant į pagrindinius planetų išsidėstymo aspektus būtent šiuo laikotarpiu. (2013.01.01 – 2013.01.31)
Labas,

Sveikiname. Esi vienu žingsniu arčiau savo tikslo, būti laimingu ir sėkmingu žmogumi, kuris valdo savo likimą. Tegu šis horoskopas padeda Tau atrasti, kada yra tinkamas laikas priimti reikalingus sprendimus.

Su geriausiais linkėjimais,

Manohoroskopai.lt
Andrius Mamontovas
Jūsų gimimo data: 1967-08-23
Gimimo vieta: Vilnius
Jūsų zodiako ženklas: Mergelė
Trumpas paaiškinimas padedantis suvokti šio horoskopo astrologinį pagrindą:

Astrologinį tranzitą sudaro du dangaus kūnai ir jų tarpusavio padėtis. Kai gimėte gavote tik Jums asmeniškai būdingą dangaus kūnų nuotrauką. Tranzite tiesiog palyginama konkrečios dienos ir jūsų gimimo kosmograma ir nurodoma, ką jis reiškia Jums asmeniškai.

Prieš pradedant skaityti mėnesio asmeninį horoskopą verta atkreipti dėmesį į tai, kad galite rasti dienų, kuomet neįvyksta joks tranzitas arba per dieną įvyksta net keli, kurių išaiškinimai vienas kitam gali net prieštarauti. Tai visiškai natūralu žmogui, mes dažnai vienu jaučiame skirtingas įtakas. Tuomet jaučiamės pasimetę ir blaškomės tarp kelių nuotaikų ar sričių.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad planetų tranzitų poveikis skiriasi. Trumpiausiai mus veikia arčiausiai Žemės esantys dangaus kūnai (pvz: „Mėnulis“), ilgiausiai – toliausiai esantys (Neptūnas, Saturnas, Uranas, Plutonas).

Svarbu suvokti, kad tai tikrasis asmeninis horoskopas skirtas tik Jums, o ne visai Zodiako grupei, nes remiamasi unikaliu Jūsų gimimo laiku ir astrologiniais planetų tranzitais. Pažinkite save stipriau ir gyvenkite harmonijoje su savo vidinių stiprybių ir silpnybių ciklu.
Šio mėnesio astrologiniai ženklai rekomenduoja daugiausiai atkreipti dėmesį į:
Nors mėnesio bėgyje įvyksta įvairiausių tranzitų liečiančių visas gyvenimo sritis, viena jų paprastai dominuoja.
Finansinius, karjeros klausimus
Tas amžinasis galvos skausmas: „iš kur gauti tų pinigų?“ Patikėk, jis aktualus visiems be išimties. Pinigai mums duoda laisvę pasirinkti. Tiesa nesukuria laimės, tam reikia daugiau elementų: mylimų žmonių šalia ir sveikatos. Bet šis mėnuo skirtas būtent finansiniam klausimam spręsti. Šiuo periodu daug palankiau imtis spręsti paskolų, atlyginimo peržiūrėjimo klausimus, verslo kūrimą ar darbo keitimą. Tik nesumaišyk su pinigų leidimu. Šis mėnuo skirtas jiems sukaupti, padidinti, o ne išleisti. Išleisti Tu juos ir taip puikiai moki ; )
Detali Jūsų asmeninė mėnesio prognozė
01 mėn 01 diena. Antradienis

Jupiteris ir Venera sudaro aspektą - trigonas

Šiandien Jupiteris ir Venera susitinka palankiame harmoningame trigono aspekte. Tai laikas, kai veikia gerosios planetų savybės. Palankus metas tvarkyti finansus, investuoti, ieškoti verslo partnerių. Išryškės jūsų meniniai sugebėjimai, jautrumas grožiui ir menui. Jūsų jautrumas ir švelnumas, seksualumas trauks aplinkinių dėmesį. Lengva bus užmegzti naujus draugiškus ir meilės santykius. Venera jums pateikia daug galimybių naujoms pažintims, jeigu sugebėsite atskirti tikruosius jausmus, rasite žmogų, su kuriuo jums bus tikrai gera. Tačiau ir trumpalaikės pažintys išeis jums į naudą - pajusite savo vertę, daugiau pasitikėsite savimi. Palepinkite savo kūną apsilankymu grožio salone, vandens procedūromis, masažais.

01 mėn 02 diena. Trečiadienis

Venera ir Saulė sudaro aspektą - trigonas

Malonus laikotarpis, kai Venera ir Saulė pasiekia trigono aspektą. Tinkamas laikas būti kartu su artimaisiais. Dabar gerai pailsėsi, jei nuspręsi atostogauti. Jei turi galimybę, šį laiką skirk bendravimui ir poilsiui. Tinkamas metas ir romantiškiems susitikimams, pažintims. Jei turi antrą pusę, dabar jūsų santykiai bus harmoningi ir gali atnešti realios naudos. Šio tranzito metu žavės gražūs daiktai, todėl gali susigundyti ir nusipirkti įdomų paveikslą ar vazą savo interjerui papuošti. Tai subalansuotas laikas, kai gali mėgautis ir darbais, ir poilsiu. Pagerės santykiai su valdžia, todėl pats metas prašyti paaukštinimo arba didesnio atlyginimo, ypač jei viršininkas bus geros nuotaikos.

01 mėn 07 diena. Pirmadienis

Merkurijus ir Venera sudaro aspektą - trigonas

Šiandien trigono aspektas Tau lems ramų, be didelių sukrėtimų laikotarpį. Tai laikas, kai Tavo skonis taps itin rafinuotas. Tu puikiai galėsi bendrauti, būsi nepralenkiama (-as) literatūriniais klausimais. Puiki diena visiems su menu susijusiems žmonėms. Labai taikliai vertinsi estetinius dalykus, gerai jausi formą, dizainą, formą. Geras metas interjero kūrimui, bet kokiems rašto darbams, amatams. Taip pat sėkminga diena parduodant meno kūrinius – ji bus pelninga. Šiandien Tu žavėsi aplinkinius savo talentu kalbėti, puikiai valdysi humoro jausmą. Dabar puikiai jauti, kokią vertę turi meilė. Tai geras laikas apsvarstyti, kas yra svarbu ir turi išliekamąją vertę.

01 mėn 08 diena. Antradienis

Neptūnas ir Mėnulis sudaro aspektą - konjunkcija

Dabar būsi daug jautresnė (-is) kitų emociniams poreikiams, todėl sugebėsi užjausti ir suprasti. Neptūno ir Mėnulio pozicija lems Tavo norą padėti aplinkiniams. Jei kas paprašys pagalbos, Tau bus sunku atsisakyti. Tinkamas laikas užsiimti labdaringa veikla. Būsi linkusi (-ęs) pasinerti į svajonių pasaulį. Gali pradėti idealizuoti kokį įvykį ar žmogų. Šiuo laikotarpiu gresia priklausomybė nuo antros pusės, jausi, kad trūksta savarankiškumo. Gali net skųstis dėl negalavimų, kurių iš tikrųjų nei nėra, vien tam, kad gautum daugiau dėmesio iš artimųjų. Tau pačiai (pačiam) bus sunku suprasti, ko iš tikrųjų nori. Savo jautrumą geriausia panaudoti kūrybinei veiklai.

01 mėn 09 diena. Trečiadienis

Marsas ir Saulė sudaro aspektą - sekstilis

Vadovaukis savo intuicija ir imkis veiksmų. Toks sprendimas dabar bus tinkamiausias. Palankus sekstilės aspektas leis siekti savirealizacijos. Gali sėkmingai vystyti savo meilės santykius arba siekti karjeros aukštumų. Visi keliai Tau atviri, jei tik pasitiki savimi ir teisingai nukreipi savo energiją. Šiuo laikotarpiu gana nesunkiai pasieksi savo tikslų, net jei susidursi su nedidelėmis kliūtimis. Naudokis proga siekti kažko daugiau, nes būtent dabar planetos susilpnins Tavo baimes. Puikus laikas konkurencingai veiklai, nes varžymasis tik dar labiau kurstys entuziazmą. Geras laikas verslininkams ir sportininkams. Savo pasitikėjimu nesunkiai įkvėpsi ir aplinkinius.

Venera ir Marsas sudaro aspektą - kvikonsas

Šiuo kvikonso laikotarpiu Tavo jausmai ir ambicijos bus sunkiai suderinami. Paaiškės, kad Tavo vertybės turi mažai ką bendro su troškimais ir aistromis. Gali labai stengtis pasiekti šių norų harmoniją, tačiau reikės daug keisti ir koreguoti. Toks jausmų perrūšiavimas pareikalaus daug energijos ir vargins. Emocinės problemos turės įtakos ir intymiam gyvenimui: dabar gali atrodyti, kad jūs su antra puse esate seksualiai nesuderinami. Norėsi atvirai reikšti savo jausmus ir pyksi, jei kiti negalės atsakyti tuo pačiu. Dėl stiprios Veneros įtakos dabar gali tapti sukčiavimo auka, tavimi gali pasinaudoti. Tavo nuotaika svyruos tarp švelnios meilės ir pykčio, irzlumo.

01 mėn 10 diena. Ketvirtadienis

Jupiteris ir Saulė sudaro aspektą - kvikonsas

Sėkmingasis Jupiteris ir energingoji Saulė susitinka Kvikonso aspekte. Šis aspektas priskiriamas prie sudėtingų. Jame yra harmonija, tačiau yra ir trukdžių. Tai diena, kai Jupiterio globojama sėkmė pati savaime neatsiranda, o dėl jos gali tekti pakovoti. Šios dienos planų įgyvendinimui atsiras nepalankių aplinkybių. Dėl nedidelės smulkmenos gali tekti koreguoti visą šios dienos veiklą. Jausit vidinį nepasitenkinimą, kad nieko nepavyksta padaryti iki galo. Nepasiduokite abejonėms. Jei jau ką nusprendėte, nesitraukite, kitaip prarasite sėkmę. Tuo pačiu nereikėtų mestis į naujas sritis, sėkmę jums atneš ta sritis, kurioje esate užsirekomendavę. Šeimoje harmonija, tačiau dėl jos teks kažką paaukoti.

01 mėn 11 diena. Penktadienis

Plutonas ir Saulė sudaro aspektą - trigonas

Plutono ir Saulės pozicija žymi savarankišką Tavo augimą, asmeninę galią ir atsinaujinimą. Trigono aspektas gali lemti naujus gyvenimo tikslus ir savęs tobulinimą. Dabar sustiprės Tavo pasitikėjimas savimi, todėl turi daugiau galimybių siekti gerų rezultatų. Puikus laikas imtis svarbių darbų, nes Saulės energija lems Tavo individualumą, stiprią valią ir kūrybiškumą. Tinkamas metas imtis savirealizacijos, todėl gali keisti darbą ar pradėti savo veiklą, tobulinti žinias ar profesinius įgūdžius. Jei nori atsikratyti žalingo įpročio, dabar taip pat palankus metas, nes turėsi geležinę valią. Šiandien gali sulaukti paramos iš įtakingų asmenų.

Saturnas ir Marsas sudaro aspektą - sekstilis

Kontrolė ir pastangos. Tai kertiniai bruožai, kurie padės tau šio aspekto metu. Dabar turi galimybę pasiekti tikslus savo atkaklumo dėka. Kelyje gali pasitaikyti kliūčių, bet jos labiau padės, nei trukdys dar ryžtingiau judėti pirmyn. Pažanga dabar yra sąmoninga ir pastovi. Tai puikus laikas planuoti, analizuoti, kurti strategijas. Paprastos užduotys darbe taip pat neįkyrės. Nors tai nėra didelių rizikų metas, visgi gali pasiekti nemažų aukštumų, jei būsi geriau pasiruošusi (-ęs) nei konkurentai. Pasitikėk šiuo metu kylančiais savo instinktais ir imkis iniciatyvos. Taip pat geras laikas asmenines galias fiziniu krūviu, todėl sportuoti net būtina.

01 mėn 13 diena. Sekmadienis

Neptūnas ir Saulė sudaro aspektą - sekstilis

Palankus sekstilio aspektas suteiks Tau galimybę suderinti savo poreikius ir tikruosius gyvenimo tikslus. Tai laikas, kai Tu labiau atsitrauksi atgal, nei judėsi į priekį. Tačiau ir sėkmė šiuo metu gali aplankyti. Šiandien puiki diena kolektyviniam darbui. Gali tapti pavyzdžiu kitiems, būsi linkusi (-ęs) lengvai perprasti įvairias sistemas, lengvai spręsi kitų žmonių problemas. Tai puikus laikas atstatyti savo ego, jei pastaruoju metu trūko pasitikėjimo savimi. Šis sekstilio tranzitas pasiūlys Tau tiek, kiek norėsi priimti. Turėsi galimybę reguliuoti savo gyvenimą taip, kaip atrodys teisingiausia. Net jei esi padariusi (-ęs) klaidų, dabar palankus metas jas ištaisyti.

Marsas ir Merkurijus sudaro aspektą - sekstilis

Marsas ir Merkurijus sekstilio aspekte. Tai visiškai harmoningas, palankus laikotarpis. Ypatingai vyriškos lyties atstovams, nes Marsas palaiko vyriškąją energiją, suteikia drąsos ir ryžto, skatina seksualumą. Globoja sportą ir veiklą, susijusią su technika. Moterims Marsas simbolizuoja sutuoktinį. Stipri ir šiame aspekte subalansuota Marso energija, o Merkurijaus pagalba įsisavinant naują informaciją, pagalba bendraujant, stiprus loginis mąstymas padės jums tiek profesinėje srityje, tiek ir asmeniniame gyvenime. Nesunkiai užkariausite aplinkinių simpatijas savo individualumu, išvaizda, asmenybės bruožais, vertybėmis, gyvenimo pasiekimais. Bendrame kontekste galimybės pagerinti materialinę padėtį.

01 mėn 14 diena. Pirmadienis

Plutonas ir Merkurijus sudaro aspektą - trigonas

Gali lengviau atsikvėpti – trigono periodas leis tau geriau susitelkti. Šiandien gali gauti svarbios informacijos, domins esminės temos. Dabar būsi pajėgesnė (-is) nei įprastai spręsti kasdienes problemas. Savo požiūrį gali perteikti įtikinamai, todėl lengvai seksis diskutuoti, kalbėti ar ginčytis. Imli auditorija tikrai Tave išgirs. Geras laikas skaityti pranešimus, dalyvauti konferencijose ar debatuose. Šio tranzito metu būdingas kruopštumas, todėl Tavo tyrimai remsis patikimais duomenimis. Trumpa kelionė puikiai sumažins įtampą. Ten gali užmegzti naudingus ryšius, todėl neprarask naujų žmonių kontaktų, kurių gali prireikti vėliau.

Uranas ir Saulė sudaro aspektą - trigonas

Palankus trigono aspektas suteiks galimybę pralaužti ledus ir judėti į priekį link savo tikslo. Šiuo metu gali netikėtai sulaukti pagalbos iš vyresnio amžiaus žmonių arba solidžios įstaigos. Tai metas, kai turi rimtai įsiklausyti į patarimus. Uranas ir Saulė skatins Tavo smalsumą ir atvirumą pasikeitimams. Tau lengviau seksis atsikratyti nereikalingų ir pasenusių apribojimų ir išmėginti kažką naujo. Dabar pats laikas eksperimentuoti, bandyti, kurti, keistis. Puikus metas kūrybiškiems ir originaliems darbams. Jei dirbi su įkvėpimu, greičiausiai sulauksi ir paramos. Apsvarstyk galimybę senas problemas išspręsti netradiciškai ir klausykis savo intuicijos.

01 mėn 15 diena. Antradienis

Venera ir Saturnas sudaro aspektą - sekstilis

Produktyvus laikas, kai Venera ir Saturnas sudaro sekstilio aspektą. Dabar lengvai seksis dirbti ir prisiimti atsakomybę. Šiuo metu gali aukotis dėl kitų žmonių arba dėl bendro tikslo. Tavo ištikimybė bus palankiai įvertinta darbdavio ar kolegų. Dabar tinkamas laikotarpis svarbiems įsipareigojimams, santuokai. Puikiai seksis spręsti finansinius reikalus, dabar gali gerai užsidirbti, pakelti savo kvalifikaciją ar išvystyti verslo strategiją. Aplinkiniai žmonės Tavimi pasitiki, nes vykdai įsipareigojimus. Tu gali neturėti gausybės draugų, bet kelis tikrai patikimus. Šiandien būsi rimtai nusiteikusi (-ęs), Tavęs nedomins paviršutiniški pokalbiai.

01 mėn 16 diena. Trečiadienis

Uranas ir Merkurijus sudaro aspektą - trigonas

Geras laikotarpis, kai galėsi lengvai rasti bendrą kalbą su kitais žmonėmis. Trigono aspektas susilpnins neigiamas įtakas, todėl būsi įžvalgi (-us) ir numatysi ateities perspektyvas. Puikus metas susitarimams ir naudingų ryšių užmezgimui. Šiandien dominuos kūrybiškas mąstymas ir novatoriškos idėjos. Taip pat lengvai priimsi nestandartines kitų siūlomus sprendimus. Idealus metas mokslinėms ir technologinėms naujovėms diegti. Puikiai seksis bendrauti, lengvai įsisavinsi informaciją. Dabar itin domins kelionės, ypač į egzotinius kraštus. Šiandien pasistenk kuo daugiau nuveikti, nes turėsi daug energijos, o didelis krūvis visai nevargins.

Jupiteris ir Mėnulis sudaro aspektą - kvikonsas

Šiuo metu Jupiteris ir Mėnulis sudaro kvikonso aspektą, kuris sustiprins Tavo savanaudiškumą. Šiuo periodu Tau mažiau rūpės aplinkinių problemos. Gali būti sunku derinti savo poreikius su realiomis galimybėmis. Nuolat abejosi dėl savo tolimesnių veiksmų, todėl kils stresinės situacijos. Visai netinkamas metas deryboms, svarbiems pokalbiams. Taip pat dabar nepalanku aiškintis santykius su mylimu žmogumi. Savo mintis dėstysi chaotiškai, todėl aplinkiniams bus sunku suprasti, ką iš tikrųjų nori pasakyti. Kadangi nelabai suvoksi kitų žmonių emocinius poreikius, sunkiai galėsi rasti bendrą kalbą. Šiandien didelė konfliktų tikimybė, todėl pasistenk šį laiką praleisti ramybėje.

01 mėn 17 diena. Ketvirtadienis

Merkurijus ir Saulė sudaro aspektą - kvikonsas

Šiandien pasistenk geriau pažinti save. Kvikonso aspektas nurodys, kas trukdo Tau pasiekti harmoniją. Šiandien gali kilti noras reguliuoti kitų žmonių veiklą, nors jie to gal ir nenori. Pasitikėjimas savimi yra gera savybė, tačiau nereikia persistengti. Darbe Tu norėsi nuolatinio veiksmo, stimulo, negalėsi ramiai nusėdėti vietoje. Tavo kalba gali būti per daug greita, lydima daugybės gestų ir audringų emocijų. Nenorėsi girdėti kitų nuomonės. Būk atsargi (-us) – nuo pernelyg didelės įtampos gali prasidėti nervinis tikas ar pakilti kraujospūdis. Pasistenk suvaldyti savo emocijas ir mažiau drausmink aplinkinius. Įtampai sumažinti puikiai tiks kryžiažodžių sprendimas ar panaši veikla.

01 mėn 18 diena. Penktadienis

Merkurijus ir Merkurijus sudaro aspektą - kvikonsas

Merkurijus tęsia kelionę savo orbitoje ir pasiekia kvikonso aspektą. Tai geras metas vidiniams ieškojimams. Šiandien kyla pavojus hiperbolizuoti problemas. Geriau sutelk dėmesį į savo proto galimybes negu į išorinį pasaulį. Gyvenimo situacijos gali atrodyti geresnės arba blogesnės negu yra iš tikrųjų vien dėl Tavo subjektyvaus vertinimo. Pamėgink labiau pasitikėti kitų žmonių nuomone, tai padės Tau būti objektyvesne (-iu). Kuo daugiau laiko praleisk grynam ore – pasivaikščiojimas padės Tau aiškiau mąstyti ir pailsėti nuo įtampos.

01 mėn 20 diena. Sekmadienis

Jupiteris ir Marsas sudaro aspektą - opozicija

Problematiška diena. Jupiteris su Marsu opozicijos aspekte. Jūs tvirtai įsitikinęs savo teisumu. Galimi nemotyvuoti poelgiai ir impulsyvumas. Pirma padarysite, po to pagalvosite. Geri sumanymai gali likti nesuprasti, nes jūsų veržlumas ir impulsyvumas trukdys koncentruotai perteikti mintis, perteikti esmę. Bet koks nepritarimas jūsų nuomonei kels pyktį, galbūt netgi agresyvumą. Šiandien geriau nelįsti į akis viršininkams ir nesistengti įrodinėti savo teisybės. Prieš reikšdami emocijas priimkite mąstytojo pozą ir pasinaudokite sena patarle suskaičiuoti iki dešimties.

Venera ir Mėnulis sudaro aspektą - trigonas

Išmušė Tavo pripažinimo valanda. Trigono aspektas, kuriame atsidūrė Venera ir Mėnulis, išryškins Tavo asmenybės populiarumą. Pasinaudok proga laisvai reikšti jausmus, išsakyk savo jausmus mylimam žmogui. Idealus laikas meilės prisipažinimui. Tinkamas metas grožio procedūroms, apsipirkinėjimams, stiliaus keitimui, taip pat dabar gali puošti namus. Šio tranzito metu geriau laikytis pasyvios pozicijos ir nesiimti rimtų projektų – geriau skirti dėmesio savo išvaizdai ar bendravimui su artimais žmonėmis. Mėgaukis savo jausmais ir dalinkis su kitais savo laime. Aplinkiniai įvertins Tavo grožį, atvirumą ir optimizmą. Gali atsipalaiduoti ir palepinti vandens procedūromis, masažais.

01 mėn 21 diena. Pirmadienis

Plutonas ir Marsas sudaro aspektą - kvikonsas

Šiuo laikotarpiu gali pajusti, kad turi milžiniškas energijos atsargas. Tačiau nepamiršk, kad aplinkiniai nebūtinai dabar irgi tokie ištvermingi. Kiti žmonės gali nesugebėti atlaikyti tokio streso, kuris Tau atrodys juokingas. Juk nenori tapti despotu? Išmok kontroliuoti ir teigiamai nukreipti savo energiją. Gali sužadinti savo vidines gėrio arba blogio jėgas, priklausomai nuo to, kaip nukreipsi savo protą, valią ir norus. Stenkis dirbti santarvėje su kitais. Šiuo metu bendradarbiavimas atneš didesnę sėkmę nei konkurencija. Jei būsi pernelyg užsispyrusi (-ęs) yra rizika, kad dabartiniai draugai virs tavo priešais. Gali kilti pagunda nelegaliais metodais įgyvendinti savo planus.

01 mėn 25 diena. Penktadienis

Jupiteris ir Venera sudaro aspektą - kvikonsas

Jupiteris ir Venera kvikonso aspekte. Tai harmoningas, tačiau su nedidelėmis kliūtimis aspektas. Jūsų laukia finansinė sėkmė, jeigu pernelyg nepasiduosite emocijoms ir neprarasite sveikos nuovokos. Šiandien turite gerai viską apmąstyti ir neskubėti priimti sprendimų. Emocijos ir jautrumas išoriniams veiksmams, taip pat seksualumas gali trukdyti susikaupti profesinėje srityje. Bendrausite daug, galimos įvairios įdomios pažintys, tame tarpe ir su įtakingais žmonėmis, kurie stiprins jūsų autoritetą ir padės siekti karjeros. Jeigu dar esate laisvi, jūsų laukia svaiginantis meilės nuotykis. Jeigu esate įsipareigoję, susilaikykite nuo beprasmiškų meilės žygių, nes netikėtas meilės nuotykis gali pakenkti jūsų šeimyniniams santykiams.

Marsas ir Venera sudaro aspektą - sekstilis

Stiprių jausmų laikotarpis. Marso ir Veneros įtaka sustiprins jausmus ir išgyvenimus. Pasinerk į romantiškų emocijų vandenyną ir mėgaukis malonumais. Dabar galėsi tenkinti savo poreikius ir džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. Puikus metas naujoms pažintims, kurios gali peraugti į ilgalaikius santykius. Net ir nerūpestingas ir trumpas intymus ryšys suteiks laimės ir neatrodys netinkamas. Tad drąsiai naudok flirtą, žavėk aplinkinius. Tinkamas laikas dalyvauti įvairiuose renginiuose, vakarėliuose, bendrauti su žmonėmis. Tau netrūks pasitikėjimo savimi ir energijos. Dabar pats metas demonstruoti savo meninius talentus, kūrybinius darbus.

01 mėn 26 diena. Šeštadienis

Plutonas ir Venera sudaro aspektą - trigonas

Malonaus bendravimo laikas, nes Plutonas ir Venera sudaro trigono aspektą. Tai reiškia, kad gali patirti tiek materialinį, tiek dvasinį pasitenkinimą. Šio laikotarpio susitikimai ar pažintys gali sukelti ilgalaikių įsipareigojimų. Esami santykiai tik dar sustiprės. Šiuo metu gali puikiai orientuoti, ko tau gyvenime trūksta, o kas tinka. Dabar palankus laikas finansiniams reikalams. Turi galimybę pritraukti dideles pinigų sumas. Investicijos, kurias atliksi šiuo metu, tikėtina, kad puikiai pavyks. Pagerės Tavo finansinė padėtis, ypač jei pertvarkysi savo išteklius ir sukursi ilgalaikį planą. Turėsi nemažą poveikį aplinkiniams, būsi išradinga (-as).

Neptūnas ir Mėnulis sudaro aspektą - trigonas

Naudokis savo vaizduote. Trigono aspektas sumažins kliūtis, todėl Neptūnas ir Mėnulis suteiks beveik mistinį vienovės su pasauliu pojūtį. Būsi itin jautri (-us) kitų emociniams poreikiams. Tinkamas metas gražinti aplinką, todėl imkis tvarkyti namus, papuošti juos. Tiesa, gali kiek per daug idealizuoti draugus, todėl atsiras toks, kuris gali pasinaudoti Tavo gerumu. Puikiai įsijausi į aplinką, gamtą. Tau atrodys, kad gali suprasti net augalus ar gyvūnus. Idealus metas imtis meditacijos, svajoti, lavinti savo intuiciją. Tai puikus laikas, kuris leis Tau atsipalaiduoti, pajusti harmoniją su savimi ir pasauliu. Šiuo metu sustiprės ryšys su antra puse, geriau jį (ją) suprasi.

Uranas ir Marsas sudaro aspektą - kvikonsas

Kvikonso aspektą sudarantys Uranas ir Marsas sustiprins pasikeitimų tikimybę. Pasiruošk naujiems gyvenimo posūkiams. Greičiausiai dėl naujų tikslų reikės keisti savo veiklos kryptį: gali keistis darbo profilis ar net sulauksi kitokių pareigų pasiūlymo. Pasikeitimas pareikalaus daug energijos, tačiau vėliau prasidės naujas įdomus etapas. Šiuo metu nebijai rizikuoti, todėl gali naudingai persiorientuoti įvairiose situacijose. Tik nepersitempk, nes nekantrumas dar niekam nepadėjo. Palanku dabar sekti savo nuojauta, nes intuicija turėtų padiktuoti teisingą sprendimą. Dėl impulsyvaus elgesio šiandien padidėja smulkių traumų tikimybė, todėl pasistenk būti atsargesnė (-is).

01 mėn 28 diena. Pirmadienis

Venera ir Plutonas sudaro aspektą - trigonas

Palankus periodas, leidžiantis išreikšti giliausius jausmus. Trigono aspektas numalšins destruktyvias emocijas, nors vis dar jausi stiprias aistras. Dabar būsi atvira (-as) naujoms patirtims, gali imtis kardinalių pokyčių arba užmegzti naują romantišką pažintį. Tai puikus laikas finansinėms operacijoms. Tai geidulingas aspektas, kai intymius troškimus gali sėkmingai įgyvendinti. Šiandien būsi išradinga (-as), labai romantiška (-as) ir kūrybinga (-as). Sustiprės intuicija. Jausi didelį poreikį būti su kitais žmonėmis. Tavo ryšys su antra puse sustiprės, o jei dar esi vieniša (-as), gali lengvai įsimylėti jau iš pirmo žvilgsnio. Puikus laikas linksmintis su draugais ir artimaisiais.

01 mėn 29 diena. Antradienis

Uranas ir Venera sudaro aspektą - trigonas

Tai puikus laikas bet kokios rūšies bendravimui, bet dėl Urano ir Veneros poveikio visgi labiausiai jis pagerins intymius santykius. Tai laikotarpis, kai niekas netrukdys mėgautis nepriklausomybe ir suteiks naujų įspūdžių asmeniniame gyvenime. Jei dar neturi antros pusės, tikėtina užmegzti labai intriguojančią pažintį. Tai kūrybingas laikotarpis, taip pat finansiškai naudingas. Dabar gali sutikti daug įdomių žmonių. Visgi mažai tikėtina, kad šiuo metu prasidėję santykiai bus ilgalaikiai, nes šis tranzitas suteikia romantiškų nuotykių, tačiau neužtikrina patikimumo ir stabilumo. Puikus metas kūrybai, nes dabar gana stipriai jausi harmoniją su aplinkiniu pasauliu.

Merkurijus ir Marsas sudaro aspektą - opozicija

Pavojingas laikotarpis, kai Merkurijus atsiduria opozicijoje su Marsu. Tu turi puikų intelektą, stiprias ambicijas ir ryžto, esi užsispyrusi (-ęs) ir kartais pernelyg impulsyvi (-us). Šiandien dažnai skubėsi greit daryti išvadas, bus padidėjęs jautrumas. Toks energijos švaistymas gali pavirsti į nuovargį ar galvos skausmą. Gali būti sunku suprasti kitų žmonių (kolegų ar šeimos narių) požiūrį. Viską suprasi labai asmeniškai ir gali sukelti konfliktą be rimtesnių argumentų. Kalbėdama (-as) impulsyviai gali nepagalvojusi (-ęs) pasakyti tai, dėl ko vėliau teks gailėtis. Reiktų stengtis susikaupti ir kilus konfliktui ieškoti kompromiso. Šiandien Tu gali tapti ir apkalbų auka.

01 mėn 31 diena. Ketvirtadienis

Jupiteris ir Merkurijus sudaro aspektą - opozicija

Neharmoningas aspektas tarp Jupiterio ir Merkurijaus planetų – opozicija. Tai reiškia prieštaravimus ir įtampą. Nepalankus aspektas tarp šių dviejų planetų mažina sėkmę, kelia pavojų autoritetui ir nepasitikėjimą savo jėgomis, provokuoja konfliktus su valdžia, sunkina bendravimą. Jūsų mintys labai prieštaringos, kels vidinį konfliktą ir nerimą. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Bet koks konfliktas, kilęs šiandieną, taps svarbiu energijos šaltiniu, varomąja jėga , inspiruos jus įrodyti savo teisumą, dar giliau pastudijuoti ginčytinus dalykus, kad ateityje galėtumėte sustiprinti savo pozicijas. Kad ir kas nesisektų, nenusiminkite, priimkite tai kaip normalų dalyką, o ne tragediją. Tai laikina.

Venera ir Saulė sudaro aspektą - kvikonsas

Venera ir Saulė šiuo metu sudaro kvikonso aspektą, kuris gali sudaryti situacijas, padėsiančias harmonizuoti savo gyvenimo sferas. Jei iškils tam tikrų kliūčių, jas įveikusi (-ęs) sustiprėsi emociškai. Šiuo metu bus sunku atrasti pusiausvyrą tarp atsakomybės ir poilsio poreikio. Nenustebk, jei darbdavys paskirs Tau daugiau užduočių nei įprasta, tuo tarpų atsiras šimtai priežasčių tiems darbams vilkinti. Neieškok lengviausios išeities ir pasistenk susikaupti. Taip pat gresia per daug koncentruotis į save. Gali imti graužti savigaila, pasijausi nuskriausta (-as) gyvenimo. Dabar nereikėtų verkšlenti, nes Tu pati (pats) gerokai hiperbolizuoji problemas.

Merkurijus ir Venera sudaro aspektą - kvikonsas

Prieštaringa diena, kai gali išryškėti įvairūs trukdžiai, neleidžiantys Tavo protui aiškiai mąstyti. Kvikonso aspektas turėtų padėti Tau harmonizuoti savo vidinį ir išorinį pasaulį, todėl atkreipk dėmesį į siunčiamus signalus. Šiandien gali būti sunku rasti tinkamą būdą, kaip išreikši emocijas ir vertybes. Todėl geriau nesiimk gvildenti santykių problemų su savo antra puse. Darbe rimtų pokalbių taip pat geriau vengti, nes tai atrodys tarsi iššūkis ir bus emociškai sunku susikaupti. Šiandien geriau likti pasyviu stebėtoju ir nesivelti į diskusijas. Su artimu žmogum gerai laiką galima leisti nebūtinai kalbant – galite pažiūrėti gerą filmą, pavakarieniauti ar nueiti į įdomų spektaklį.

Sėkmingas skaičius šiam mėnesiui
Ketvertas simbolizuoja racionalų protą, ryžtą, tradicijas. Taip pat jis yra siejamas su kruopštumu, nuoseklumu ir tikslumu. Tai mokslo ir technikos skaičius, yra vertinamas kritinėse situacijose. Ketvertas yra pavydo, darboholizmo bei šykštumo simbolis. Dažniausiai šis skaičius apibūdinamas kaip itin stabilus ir patikimas. Jį globoja Uranas.
Šiam mėnesiui tinkamas akmuo
Kraujo akmuo (heliotropas) pagerins Jūsų protinius gebėjimus, apsaugą, padės atsinaujinti bei pritrauks daugiau valdžios ir pinigų.
Vyraujanti mėnesio stichija
Oras
Šį mėnesį tave valdo Oras. Didelis, nematomas, apgaubiantis, teikiantis gyvybę. Palik akimirkai rutiną, pasvajok valandėlę, nuskrisk kur nors toli toli, kur nori būti. Gal į vaikystę, gal į vasarą, gal į šiltus kraštus. Būtinai dažniau išeik į lauką arba praverk langus ir giliai kvėpuok (venk ilgai būti iškvėpuotame kambaryje), kas rytą pakelk akis į dangų... Tavyje pasipildys gyvybingas deguonies kiekis, būsi energingesnis ir laimingesnis. Nesilaikant rekomendacijų tikėtina, kad jausies pavargus ir užsidarius savo vidinių problemų rate.