Avinas
3 21 - 4 20

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Ugnis
Planeta: Marsas
Savaitės diena: antradienis
Akmuo: raudonas rubinas, deimantas ir granatas
Spalvos: geltona ir raudona

Geriausiai Aviną apibūdina jo ragai, kurie simbolizuoja amžiną užsispyrimą. Jis nuolatos domisi viskuo, kas nauja, nematyta, nepatirta ir netikėta. Kadangi žiema baigiasi, o gyvybė pradeda atsinaujinti ir augti, Avinas yra kupinas veržlios energijos ir noro kuo greičiau veržtis į priekį. Būtent dėl begalinės jėgos ir ypatyngo gyvybingumo Avino planeta yra Marsas. Šis Zodiako ženklas simbolizuoja kūdikystę ir vaikystę, kuri simbolizuoja nuolatinį smalsumą ir poreikį žinoti.
Avinas kupinas nepažabojamos jėgos ir įkarščio, kuris pasireiškia pačia aktyviausia forma. Tai tikrai nėra tas žmogus, kuris prieš ką nors darydamas ilgai mąsto ar tiesiog mėgsta svajoti, bet nesiimti jokių veiksmų. Jo varomoji jėga yra nuolatinė veikla bei judėjimas į priekį. Avinui niekados nereikia impulso iš išorės, kad galėtų pradėti veikti. Jis pats žavisi savo spontaniškomis idėjomis ir labai dažnai jomis užkrečia ir aplinkinius. Jis visada yra ten, kur vyksta kažkas netikėto ir nemėgsta nusistovėjusių įpročių.
Kadangi Avinas yra ugnies ženklas, jis į viską reaguoja itin greitai ir su dideliu užsidegimu, todėl jam retai kada lieka laiko apgalvoti savo būsimus veiksmus. Jis visada su mielu noru eina ten, kur jį veda jo beprotiškos mintys, retai kada pagalvodamas apie galimas pasėkmes.

Šio Zodiako žmonės nemėgsta analizuoti praeities ir nesigilina į savo vidinį gyvenimą. Avinas nuolatos galvoja apie išorinį gyvenimą ir nemano, kad savyje reikėtų ieškoti kažkokių slaptų norų ar motyvų. Kadangi yra itin spontaniškas ir gyvybingas, jį nesunkiai galima pastebėti bet kurioje linksmoje kompanijoje. Aviną retai kada galima pamatyti nuliūdusį, o jo prasta nuotaika išgaruoja greitai ir nepastebimai. Patirtas nesėkmes greitai užmiršta ir vėl imasi naujų darbų. Jam nebūdingas keršto jausmas, o jo jausmai labai greitai gali pasikeisti. Jo temperamentas skatina jį išlieti susikaupusias emocijas ir nieko nelaikyti viduje.

Vis dėlto, toks karštakošiškas Avino elgesys dažnai sukelia sunkumų ne tik jam pačiam, bet taip pat ir jį supantiems žmonėms. Perdėtas aktyvumas ir nepastovumas yra Avino didžiausios silpnybės. Jis retai kada baigia pradėtus darbus, nes jo laukia virtinė naujų ir įdomesnių darbų. Ramesnio būdo žmones toks Avino būdas neilgai trukus gali pradėti stipriai erzinti.

Sveikata:
dažniausiai negalavimai yra susiję su galvos sritimi. Galimi skausmai bei įvairios ligos būtent šiai kūno daliai.

Tinkamiausios profesijos Avinui:
chirurgas, gaisrininkas, medžiotojas, chirurgas, policininkas, vadovas.

(subalansuota moterims)
Kai susitinka dvi tokios stiprios asmenybės, joms gali neužtekti vietos po vienu stogu. Tad nieko keisto, jei jūsų santykiai su antra puse primins kovos ringą. Net nesąmoningai visgi mėginsite nuolat konkuruoti ir kaišioti pagalius vienas kitam į ratus. Kita vertus, miegamajame seksualinė trauka... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS