Dvyniai
5 21 - 6 21

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Oras
Planeta: Merkurijus
Savaitės diena: trečiadienis
Akmuo: berilis, agatas, chrizoprazas
Spalvos: melsva, violetinė, oranžinė

Dvynių ženklas simbolizuoja du, vienas šalia kito stovinčius dvynius. Pavasaris eina į pabaigą, viskas gyva ir žalia. Kadangi šiuo metu pavasario laikas pereina į vasarą, Dvyniams priskiriamas tarpininko vaidmuo.

Šis Zodiako ženklas yra pasiruošęs bendrauti su kitais, ieško naujų kontaktų, stengiasi užmegzti draugystę. Jie greitai reaguoja į naujus pokyčius, tačiau jų dėmesys prikaustomas tik labai trumpam – netrukus jie ieško vėl kažko naujo. Dvyniai yra vikrūs, itin aktyvūs, mėgsta susipažinti su naujais žmonėmis, tačiau tuo pačiu yra labai išsiblaškę ir nepastovūs. Juos galima lengvai sužavėti naujais daiktais ar žmonėmis, tačiau jų įspūdis labai greitai pradingsta. Nors Dvyniai yra itin spartūs ir aktyvūs, jų pačių raida bei vystymasis užtrunka kur kas ilgiau nei kitų Zodiako ženklų. Jie tarsi amžini vaikai – viską išgyvena labai paviršutiniškai, o jų patirtis nedidelė.

Dvyniai gyvena proto ir intelekto pasaulyje, o jų planeta Merkurijus leidžia jiems nesunkiai orientuotis aplinkoje. Būtent todėl jie greitai ir lengvai gali įsiminti didelį kiekį informacijos ar nesunkiai prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Jų polinkis nuolatos ieškoti naujų potyrių ir nuotykių lemia ir tai, kad jei retai kada būna ištikimi. Jie dažnai susigundo viliojančiais pasiūlymais, kadangi jų prigimtis tiesiog reikalauja atsiliepti į kiekvieną tiesioginį dirgiklį. Tačiau jei šis Zodiako ženklas savo kelyje pamato tam tikrą kryptį, tai jų gebėjimas prisitaikyti gali labai pasitarnauti.

Sveikata: silpniausios Dvynių vietos yra nervai, rankos, pečiai ir plaučiai.

Tinkamiausios profesijos Dvyniams: darbas leidyklose, knygynuose, laikraščių redaktoriai, televizijos laidų vedėjai – visos tos, kur reikia pastoviai bendrauti su žmonėmis.

(subalansuota moterims)
Nenustebk, jei šią savaitę Tavo mylimasis taps panašus į bambantį niurgzlį. Dėl planetų įtakos jis bus linkęs viską dramatizuoti. Tarkim, jei suges lempa, jis jau verkšlens, kad byra visas automobilis. Tuo tarpu Tu būsi rami ir racionali, todėl sunkiai suprasi tokį padidėjusį jautrumą... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS