Dvyniai
5 21 - 6 21

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Oras
Planeta: Merkurijus
Savaitės diena: trečiadienis
Akmuo: berilis, agatas, chrizoprazas
Spalvos: melsva, violetinė, oranžinė

Dvynių ženklas simbolizuoja du, vienas šalia kito stovinčius dvynius. Pavasaris eina į pabaigą, viskas gyva ir žalia. Kadangi šiuo metu pavasario laikas pereina į vasarą, Dvyniams priskiriamas tarpininko vaidmuo.

Šis Zodiako ženklas yra pasiruošęs bendrauti su kitais, ieško naujų kontaktų, stengiasi užmegzti draugystę. Jie greitai reaguoja į naujus pokyčius, tačiau jų dėmesys prikaustomas tik labai trumpam – netrukus jie ieško vėl kažko naujo. Dvyniai yra vikrūs, itin aktyvūs, mėgsta susipažinti su naujais žmonėmis, tačiau tuo pačiu yra labai išsiblaškę ir nepastovūs. Juos galima lengvai sužavėti naujais daiktais ar žmonėmis, tačiau jų įspūdis labai greitai pradingsta. Nors Dvyniai yra itin spartūs ir aktyvūs, jų pačių raida bei vystymasis užtrunka kur kas ilgiau nei kitų Zodiako ženklų. Jie tarsi amžini vaikai – viską išgyvena labai paviršutiniškai, o jų patirtis nedidelė.

Dvyniai gyvena proto ir intelekto pasaulyje, o jų planeta Merkurijus leidžia jiems nesunkiai orientuotis aplinkoje. Būtent todėl jie greitai ir lengvai gali įsiminti didelį kiekį informacijos ar nesunkiai prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Jų polinkis nuolatos ieškoti naujų potyrių ir nuotykių lemia ir tai, kad jei retai kada būna ištikimi. Jie dažnai susigundo viliojančiais pasiūlymais, kadangi jų prigimtis tiesiog reikalauja atsiliepti į kiekvieną tiesioginį dirgiklį. Tačiau jei šis Zodiako ženklas savo kelyje pamato tam tikrą kryptį, tai jų gebėjimas prisitaikyti gali labai pasitarnauti.

Sveikata: silpniausios Dvynių vietos yra nervai, rankos, pečiai ir plaučiai.

Tinkamiausios profesijos Dvyniams: darbas leidyklose, knygynuose, laikraščių redaktoriai, televizijos laidų vedėjai – visos tos, kur reikia pastoviai bendrauti su žmonėmis.

(subalansuota moterims)
Palanki savaitė naujoms pažintims. Tave gali suintriguoti su darbu susijęs vaikinas. Gal jį pažinojai ir anksčiau, tiesiog neatkreipdavai dėmesio. Tačiau dabar jūsų santykiai gali išties pasikeisti. Kad ir kur sutiktum naują gerbėją, jis neturėtų nuvilti: žavus, romantiškas ir mokantis... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS