Jautis
4 21 - 5 20

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Žemė
Planeta: Venera
Savaitės diena: penktadienis
Akmuo: safyras ir turkis
Spalvos: alyvinė, balta, geltona ir žalia

Geriausiai Jautį apibūdina jo galva. Kadangi pavasaris yra jau gerokai įpusėjęs, o gamtoj ganosi galvijai, didelis ir savimi pasitikintis Jautis jaučiasi itin stiprus ir galingas. Jis saugo savo teritoriją, o tas, kas bandys į ją įsibrauti, verčiau tegu iš karto pasiduoda.

Šis Zodiako ženklas vertina harmoniją ir pastovumą, grožisi subtilia aplinka. Jautis džiaugiasi viskuo, kas yra gražu, o ypač nuoširdžia meile. Jis ypatingai vertina savo nuosavybę bei kokybiškus daiktus.

Nors Jautis yra lėtas, tačiau stiprus ir tvirtas. Jam reikia laiko, norint suvokti situaciją ir patirkinti visus faktus. Jis vengia staigių pokyčių ar netikėtų permainų. Prieš ką nors nuspręsdamas jis privalo viską kruopščiai apgalvoti ir patikrinti. Būtent dėl šios savo chrakterio savybės Jautis yra ištikimas ir nuoširdus draugas. Tačiau jei jį apima bloga nuotaika, jis lygiai taip p at ilgai jos nesugeba atsikratyti. Jautis nevengia keršto, o jei yra įžeistas, nuoskauda dar ilgai graužia jam širdį. Taip yra todėl, kad ir prastus dalykus jis atsimena ilgai ir sunkiai sugeba atleisti.

Nors Jautis turi didelį poreikį žemiškiems malonumams, stiprus ryšys su Žeme neleidžia jam prarasti pagrindo po kojomis. Jis visada jaučia ribas ir niekada neviršija savo galimybių. Jautis viską atlieka su kantrybe ir nuoširdžiomis pastangomis, kas padeda visus darbus atlikti be priekaištų ir iki pat galo. Jam dažnai reikia išorinio impulso, kad jis imtųsi iniciatyvos. Jo lėtas ir viską apgalvojantis būdas gali lengvai virsti paprasčiausiu tingumu ir netgi apatija. Jei Jautis paskęs rutinoje ir neturės motyvacijos jokiai veiklai, lengvai gali tapti flegmatiku.

Sveikata: silpniausios Jaučio kūno vietos yra kaklas, skydliaukė ir gerklos, todėl ji itin dažnai kankinasi su įvairaus pobūdžio peršalimais.

Tinkamiausios profesijos Jaučiui: mados industrija, dekoratyvinė dailė, žemės ūkis, sodininkystė, gėlininkystė.

(subalansuota moterims)
Dabar palankus metas pradėti naujus santykius. Didesnė tikimybė užmegzti pažintį pramogų erdvėje, todėl drąsiai keliauk linksmintis viena arba su draugėmis. Jei pajusi didelę trauką simpatiškam vaikinui, nesipriešink jai - rezultatai gali Tave labai nudžiuginti. Trauksi jautrius vaikinus... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS