Liūtas
7 22 - 8 22

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Ugnis
Planeta: Saulė
Savaitės diena: sekmadienis
Akmuo: topazas, chrizolitas, gintaras, olivinas
Spalvos: skaisčiai raudona, auksinė, oranžinė, ruda

Geriausia Liūtą atspindi jo didinga galva su karčiais. Tai pats karščiausias metų laikas, kuomet Saulė yra itin galinga. Kadangi Saulė yra šio Zodiako ženklo planeta, tai ir pats Liūtas yra ypatingai pajėgus bei stiprus. Tai pats jaunystės žydėjimas, kuomet pradedama domėti priešinga lytimi, norima įrodyti savo pranašumą sporte ir kituose žaidimuose.

Vengiama prisiimti atsakomybę tiek už save, tiek už kitus, tačiau itin jaučiamas išdidumas ir netgi puikybė. Liūtas vien dėl savo būvimo tiesiog trokšta būti gerbiamas visų mylimas ir liaupsinamas. Savo žavesio dėka jis nesunkiai yra pastebimas ir atsiduria visų dėmesio centre. Jei Liūtas pajaučia nepagarbą sau, jaučiasi pažemintas, įžeistas ir neįvertintas. Jis nemoka parodyti užuojautos, kadangi jam visų svarbiausia yra jo paties savigarba, tačiau, nepaisant to, tai ištikimas ir rūpestingas Zodiako ženklas.

Stipriosiso savybės: begalinis optimizmas, stebinantis pasitikėjimas savo jėgomis bei ryžtas siekiant bet kokio tikslo. Liūtos silpnumas pasireiškia pernelyg dideliu paviršutiniškumu ir demonstruojama puikybe.

Sveikata: Liūtui reikėtų pasisaugoti širdies bei kraujotakos negalavimų.

Tinkamiausios profesijos Liūtui: politikas, diplomatas, pramogų verslo atstovas, verslininkas.

(subalansuota moterims)
Savaitės pradžia poroms, tinkamas laikas susitvarkyti buitį, kad daugiau laisvo laiko turėtumėte savaitgalį. Jei pastaruoju metu jauteisi šiek tiek nutolus nuo savo vyro, šis laikotarpis tinkamas jausmams pakurstyti ar aistrai sužadinti. Šią savaitę gali užmegzti intriguojančią pažintį... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS