Mergelė
8 23 - 9 22

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Žemė
Planeta: Merkurijus
Savaitės diena: trečiadienis
Akmuo: karneolis ir nefritas
Spalvos: mėlyna ir geltona

Vasara jau eina į pabaigą ir prasideda pats darbymetis. Tai laikas, kuomet reikia surimtėti, atskirti svarbius darbus nuo nesvarbių, sugebėti prisiimti atsakomybę tiek už save, tiek už kitus. Į tai įeina ir tokie kasdieniai rūpesčiai, kaip: sveikas gyvenimo būdas, rūpinimasis sveiku maistu ir savo sveikata, švara bei tvarka tiek namuose, tiek ir visur kitur. Taip pat Mergelės mąsto apie ateitį, siekia uždirbti pinigų bei susikurti tvirtą pagrindą po savo kojomis.

Šis Zodiako ženklas yra itin darbštus, patikimas ir atsakingas, todėl visada atkreipia dėmesį į iš pirmo žvilgsnio nesvarbias, tačiau ateityje praversiančias, smulkmenas. Pasižymi racionaliu protu bei loginių mąstymu, todėl dažniausiai priima teisingus ir naudingus sprendimus. Nors Mergelė dažnai atrodo savimi pasitikinti ir žinanti, ko nori iš gyvenimo, jos viduje neretai šėlsta jausmai bei jaučiamas tam tirkas netikrumas bei abejonės. Ji siekia nuolatos kuo nors rūpintis, noriai palaiko tvarką ir nebijo už viską prisiimti atsakomybės. Norėdama, kad viskas visada vyktų tvarkingai pagal planą, ji pernelyg paskęsta kasdieninėse smulkmenose ir rizikuoja pervargti, kadangi kartais nejaučia savo galimybių ribų.

Meilės srityje šis Zodiako ženklas yra santūrus ir ganėtinai drovus, nelinkės demonstruoti savo jausmų bei aistros. Dėl to Mergelė dažnai atrodo santūri ir šalta, o dėl savo begalinio troškimo viską planuoti, tą patį daro ir užmegzdama ryšius su kitais žmonėmis. Antrajai pusei ji nori būti mandagi bei švelni, o jausdama, kad ją norima globoti, tuoi pačiu atsilygina ir savo partneriui.

Sveikata: silpniausios vietos yra gimdos ir pilvo srityje.

Tinkamiausios profesijos Mergelei: valstybės tarnautoja arba darbuotoja didelėse tarptautinėse organizacijose. Puikiai jaučiasi dirbdama prekybos, mokslo ar buchalterinės apskaitos srityse.

(subalansuota moterims)
Jeigu šią savaitę rasite bendrą veiklą - idealūs santykiai garantuoti. Ta veikla gali būti įvairi: nuo namų pertvarkymo iki kūdikio planavimo. Sutelkite savo jėgas ir tapsite neišskiriami, o jus apims nepaprastas harmonijos ir laimės jausmas. Apskritai jūsų pora turėtų gyventi pagal... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS