Ožiaragis
12 22 - 1 20

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Žemė
Planeta: Saturnas
Savaitės diena: šeštadienis
Akmuo: žaliasis malachitas, purpurinis rubinas, tamsusis oniksas
Spalvos: mėlyna, pilka, ruda, juoda, šviesiai geltona

Kai tamsa ir šaltis apima visą pasaulį, ateina Ožiaragio triumfo valanda. Norint judėti į priekį, reikia ypatingos drausmės ir gero aplinkos suvokimo. Būtent tokiomis savybėmis ir pasižymi šis Zodiako ženklas. Dėl didelio ir svarbaus tisklo jis gali paaukoti netgi savo asmininius interesus bei jausmu. Ožiaragis gyvena vadovaudamasis pareigos jausmu, dažnai nekreipdamas jokio dėmesio į savo poreikius. Jis kartais pasvajoja apie stulbinančią sėkmę, tačiau labai greitai į realybę jį sugrąžina atsakomybės bei parigos jausmas. Kaip bebūtų keista, šio Zodiako ženklo atstovai dažnai gimsta rimti ir be didelio humoro jausmo, ir tik su metais pradeda po truputį atsigauti ir mėgautis gyvenimu.

Ožiaragis dažnai nežino, ko nori, o tuo, ką turi, džiaugiasi retai. Kadangi gyvenimas jam atrodo sudėtingas ir itin sunkus, neretai pasineria į depresiją. Su juo bendrauti yra išties sunku, kadangi jis yra užsispyręs ir nelinkęs nusileisti. Vis dėlto, tai labai patikimas bei realiai situaciją suvokiantis Zodiako ženklas. Jis mėgsta taupyti, ir negali pakęsti pertekliaus.

Meilės srityje jis vengia aistros ir yra sunkiai pasiekiamas. Ožiaragis netgi lovos reikaluose stengiasi viską atlikti teisingai, pagal visas taisykles. Reikia nemažai kantrybės, kol pavyksta jį prisijaukinti, tačiau pastangos vertos galutinio rezultato. Tai ištikimas ir nuoširdus draugas bei atsidavęs meilužis.

Sveikata: silpniausia kūno vieta – kelio sąnariai.

Tinkamiausios profesijos Ožiaragiui: žemės ūkis, metalurgija, įvairios mokslo sritys.

(subalansuota moterims)
Apsidžiaugtum naujais santykiais? Tik ne šiuo metu. Planetų padėtis rekomenduoja šią savaitę dėmesį koncentruoti į savo vidinį emocijų ir jausmų pasaulį. Kartais reikia pažvelgti atgal, kad suprastum kaip judėti toliau. Tokie laikotarpiai siejami su karmine Tavo puse, kuomet turi išsivalyti... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS