Šaulys
11 22 - 12 21

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Ugnis
Planeta: Jupiteris
Savaitės diena: ketvirtadienis
Akmuo: chrizolitas, ametistas, topazas
Spalvos: tamsiai raudona, žalia, mėlyna ir violetinė.

Šio Zodiako ženklo simbolis – strėlė, kuri reiškia didelius ir nekasdieniškus lūkesčius. Glaudaus ryšio su gamta nebelieka, kadangi rutina, meilė ir mirtis liko praeityje. Dabar į pirmą vietą iškyla noras suvokti tų įvykių gilesnę prasmę. Šaulys be galo žavisi tolimais kraštais, siekia pažinti dar nežinomas kultūras, trokšta sužinoti kuo daugiau įvairių požiūrių. Jis pasižymi nuoširdžiu religingumu, visapusiškai tiki gyvenimo prasme bei visu jo tikslingumu. Savo potyriais mielai dalijasi su aplinkiniais, yra idealus mokytojas ar gyvenimo vedlys, turi talentą įkvėpti kitus.

Šaulys pasižymi itin stipriu teisingumo bei pagarbos jausmu, kuris lemia ir jo įdomią mąstyseną. Jis visada su dideliu noru ištiesia pagalbos ranką ir niekados neatsisakys padėti. Didžiausios Šaulio silpnybės – nesugebėjimas pripažinti savo kaltės ir atsakyti už savo veiksmus bei kuklumo nebuvimas. Šis Zodiako ženklas yra aistirngas, labai greitai susižavi priešingos lyties atstovais. Jei Šauliui bus suteikta pakankamai laisvės, jis bus išties malonus ir atsidavęs partneris.

Sveikata: silpnosios vietos: nervų sistema, klubai. Vertėtų pasaugoti dvasines jėgas ir kartais pabūti pačiam su savimi, be jokių pašalinių žmonių.

Tinkamiausios profesijos Šauliui: dėstytojai, mokytojai, kunigai, kelionių vadovas.

(subalansuota moterims)
Aistros dabar ne juokais įsiplieks. Jei nepavyks suderinti norų su antra puse - skandalų dozė garantuota. Tavo mylimasis tarsi šuo, mėginantis atitrūkti nuo pavadėlio, nuolat užsigeis tai vieno, tai kitko. O tu kaip tikra šeimininkė pasistengsi tą pavadėlį kuo labiau užveržti, kad jam... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS