Skorpionas
10 23 - 11 21

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Vanduo
Planeta: Marsas
Savaitės diena: antradienis
Akmuo: koralai, akvamarinas, karbunkulas
Spalvos: visi raudonos spalvos atspalviai

Skorpionas savo savybėmis yra šiek tiek panašus į Mergelę. Taip yra todėl kad, senų senovėje jie buvo sujungti ir tik po daugelio metų buvo padalyti į du atskirus Zodiako ženklus. Prasideda niūrus ir lietingas ruduo, o visi gyvybės ženklai prapuola į nebūtį. Skorpionas retai kada atskleidžia savo tikruosius jausmus, tačiau viduje yra itin aistringas ir seksualus. Jis suvokia, kad šie jausmai gali labai greitai sukurti daug žadančius santykius, tačiau lygiai taip pat lengvai ir juos sunaikinti, todėl yra ypač atsargus.

Šio Zodiako ženklo pasaulyje yra nedaug vietos grožiui bei harmonijai. Čia viskas šiek tiek dvelkia grėsmingumu, juntamas nuolatinis poreikis kovoti. Skorpionas puikiai suvokia, kad pasaulyje egzistuoja ir tamsiosios jėgos, kurios pasireiškia viską naikinančia griaunančia jėga. Jis nepripažįsta jokių kompromisų – jo gyvenime yra tik dvi spalvos: juoda ir balta. Skorpionas nevengia konfliktų, priešingai – dažnai pats juos iššaukia. Tokiu būdu išsiaiškinus problemas, galima kur kas greičiau jas išspręsti, tačiau, antra vertus, nuolatinis problemų ieškojimas dažnai tiesiog apkartina Skorpiono ir jo aplinkos žmonių gyvenimą.

Surasti bendrą kalbą su šiuo Zodiako ženklu yra išties sunku. Jis kupinas cinizmo, su juo labai dažnai būna pernelyg sunku susikalbėti. Kad ir kaip būtų keista, tai pats aistirngiausias Zodiako ženklas, todėl kartu ir tobulas meilužis ar partneris.

Sveikata: reikėtų didesnį dėmesį atkreipti į inkstus bei lyties organus. Taip pat pasisaugoti įvairių netyčinių susižeidimų.

Tinkamiausios profesijos Skorpionui: slaptasis agentas, tyrinėtojas, chirurgas, karininkas, psichiatras. Visos sritys, kuriose neįmanoma išvengti rizikos.

(subalansuota moterims)
Išmušė Tavo laimės valanda. Dabar būtent tas laikas, kai gali užsimegzti harmoningas meilės ryšys. Jei šią savaitę sutiksi mielą kandidatą į širdį, neslėpk savo simpatijos ir mėgaukis likimo dovana - labai didelė tikimybė, kad jūsų pažintis peraugs į ilgalaikį ir tvirtą ryšį... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS