Svarstyklės
9 23 - 10 22

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Oras
Planeta: Venera
Savaitės diena: penktadienis
Akmuo: lazuritas, opalas
Spalvos: žalia ir mėlyna

Visi darbai jau nudirbti, tas galima šiek tiek atsipalaiduoti ir pasimėguti gyvenimu bei gamta. Šiam Zodiako ženklui būdingas gilus grožio bei estetikos pojūtis. Svarstyklėms būdinga ieškoti tokio gyvenimo partnerio, su kuriuo būtų įmanoma kartu kurti įdomų bei harmoningą gyvenimą. Jos mielu noru su kitais dalijasi grožiu bei savo žavesiu.

Svarstyklės nėra linkusios aukotis dėl kitų, todėl dažnai susiduria su problemomis, kuomet nenori aukoti savo interesų, bet kartu ir trokšta parodyti dėmesį kitam žmogui. Labai sunkiai priima sprendimus: jos tiesiog negali apsispręsti, kaip pasielgti, kad avis liktų gyva, o vilkas sotus. Stiprioji Svarstyklių pusė yra ta, kad jos yra itin komunikabilios ir visada yra pasiruošusios eiti į kompromisus. Tai dažnai išgelbėja jas iš ne itin malonių situacijų. Kartais pasireiškia jų kategoriškumas – tuomet jos bando ieškoti naujų simpatijų bei pripažinimo. Jos vengia sunkumų, stengiasi apeiti kelyje iškilusias kliūtis, todėl dažnai yra laikomos paviršutiniškomis. Jausmų srityje Svarstyklės yra ganėtinai santūrios ir švelnios, didelį dėmesį skiria manieroms bei geram skoniui. Nors šis Zodiako ženklas nepasižymi dideliu aistringumu, tačiau yra tikrai nuoširdus ir malonus partneris.

Sveikata: reikėtų atidžiau saugoti kepenis, strėnas ir inkstus.

Tinkamiausios profesijos Svarstyklėms: tos, kuriose reikia nuolatos palaikyti ryšį su kitais žmonėmis. Jos tikrai neprašaus pasirinkusios pardavėjo,reklamos vadybininko, kosmetologo ar architekto profesijas.

(subalansuota moterims)
Ši savaitė bus sudėtingesnis laikotarpis jausmų ir emocijų sferoje. Bus sunku rasti bendrą kalbą su savo antra puse. Būsi linkusi nuolat svajoti, o Tavo mylimasis vers nusileisti ant žemės ir pradėti mąstyti praktiškai. Jei dabar sugalvosi leisti pinigus į kairę ir dešinę, gali sulaukti... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS