Vandenis
1 21 - 2 19

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Oras
Planeta: Uranas
Savaitės diena: šeštadienis
Akmuo: cirkonas ir granatas
Spalvos: violetinė ir pilka

Vandenis yra labai gyvybingas bei aktyvus, visada kur nors juda ir niekada nenustovi vienoje vietoje. Jis vadovaujasi protu, o ne jausmais, todėl orientuojasi į ateities perspektyvas, o ne į dabarties momentą. Jis trokšta maištauti, siekia nuolatinių pokyčių ir kardinalių permainų. Vandenis karštai palaiko lygybės bei brolybės idėjas, siekia visuotino teisingumo. Jis domisi įvairiais išradimais bei technologinėmis naujovėmis, kurios akivaizdžiai pakeičia kasdienį gyvenimą. Jis trokšta laisvės, o nepriklausomybė jam būtina kaip oras. Mėgsta originaliai rengtis bei išsiskirti iš minios.

Šio Zodiako ženklo atstovai yra įdomūs ir smagūs pašnekovai, tačiau nėra labai patikimi. Mėgsta daug žadėti, tačiau labai greitai pamiršta, kad pažadus reikia ir įvykdyti. Būtent dėl šios savybės jie neretai lieka vieniši, o tradiciškesnių pažiūrų žmonės Vandenius laiko nebrandžiais ir nesusitūpejusiais.

Su panašiomis problemomis Vandeniis susiduria ir jausmų srityje. Jis visada malonus ir gerai nusiteikęs, tačiau nemoka vystyti bei išreikšti gilesnių jausmų. Dažnai jam koją pakiša jo išankstinis nusistatymas, kurį labai sunku pakeisti. Jei Vandenio partneris susitaikys su jo lengvabūdiškumu ir vėjavaikiškumu, tuomet jo laukia intriguojantis ir malonus gyvenimas kartu.

(subalansuota moterims)
Neskubėk ir būsi pirmas. Šį posakį tikriausiai teko girdėti ne kartą. Šią savaitę tai turi tapti Tavo devizu. Dabar netinkamas metas aktyviai gundyti ir demonstruoti valdingumą, nes gali atbaidyti ne vieną vyrą. Nenustebk, jei šią savaitę sutiktas vaikinas iš pirmo žvilgsnio atrodys... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS