Vandenis
1 21 - 2 19

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Oras
Planeta: Uranas
Savaitės diena: šeštadienis
Akmuo: cirkonas ir granatas
Spalvos: violetinė ir pilka

Vandenis yra labai gyvybingas bei aktyvus, visada kur nors juda ir niekada nenustovi vienoje vietoje. Jis vadovaujasi protu, o ne jausmais, todėl orientuojasi į ateities perspektyvas, o ne į dabarties momentą. Jis trokšta maištauti, siekia nuolatinių pokyčių ir kardinalių permainų. Vandenis karštai palaiko lygybės bei brolybės idėjas, siekia visuotino teisingumo. Jis domisi įvairiais išradimais bei technologinėmis naujovėmis, kurios akivaizdžiai pakeičia kasdienį gyvenimą. Jis trokšta laisvės, o nepriklausomybė jam būtina kaip oras. Mėgsta originaliai rengtis bei išsiskirti iš minios.

Šio Zodiako ženklo atstovai yra įdomūs ir smagūs pašnekovai, tačiau nėra labai patikimi. Mėgsta daug žadėti, tačiau labai greitai pamiršta, kad pažadus reikia ir įvykdyti. Būtent dėl šios savybės jie neretai lieka vieniši, o tradiciškesnių pažiūrų žmonės Vandenius laiko nebrandžiais ir nesusitūpejusiais.

Su panašiomis problemomis Vandeniis susiduria ir jausmų srityje. Jis visada malonus ir gerai nusiteikęs, tačiau nemoka vystyti bei išreikšti gilesnių jausmų. Dažnai jam koją pakiša jo išankstinis nusistatymas, kurį labai sunku pakeisti. Jei Vandenio partneris susitaikys su jo lengvabūdiškumu ir vėjavaikiškumu, tuomet jo laukia intriguojantis ir malonus gyvenimas kartu.

(subalansuota moterims)
Dabar sutiktas naujas gerbėjas gali kaip reikiant apsukti galvą. Jei nauja pažintis šią savaitę įvyks, tarp jūsų kils nenusakomo stiprumo trauka, todėl nenustebk, jei jau po pirmo pasimatymo kartu atsibusite vienoje lovoje. Jūsų magnetizmas toks stiprus, kad sunkiai jam atsispirsite. Visgi... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS