Vėžys
6 22 - 7 21

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Vanduo
Planeta: Mėnulis
Savaitės diena: pirmadienis
Akmuo: smaragdas, perlai, mėnulio akmuo, „katės akis“
Spalvos: oranžinė, sidabrinė, žalia

Vėžys yra nepavojingas ir taikus gyvūnas. Tai vasaros Zodiako ženklas, kuriam būdinga rūpintis aplinkiniais, juos saugoti, todėl turi nemažai motiniškų savybių. Dabar visa energija iš išorės turi atsigręžti vidun, prasideda branda. Šį Zodiako ženklą galima tapatinti su vaiku, kuris bendraudamas pradeda vystyti savo asmenybę. Kadangi jis dar negali būti visiškai savarankiškas, noras būti savo gyvenimo valdovu ypač aiškiai matomas jo fantazijose bei svajonėse.

Nors Vėžys siekia būti savarankiškas, jis niekaip negali atitrūkti nuo tėvų globos. Todėl netgi suaugęs, šis Zodiako ženklas dažnai neatsikrato vaikiškų savo bruožų, o tamprus tarpusavio ryšys su motina išlieka visam gyvenimui. Vėžys siekia saugumo, jam būtini šarvai, po kuriais dažnai slepiasi romantiškos ir jautrios prigimties asmenybė.

Vėžys yra vienas jausmingiausių Zodiako ženklų, todėl nėra ko stebėtis, kodėl jo domėjimasis pasauliu apsiriboja ties tuo, kiek jis atitinka jo romantiškas svajones. Vėžiai iš prigimties yra apdovanoti itin lakia vaizduote ir stipria intuicija. Kartais, kraštutiniu atveju, Vėžiai rizikuoja tapti keistais atsiskyrėliais, užsidaryti savo fantazijų pasaulyje ir tapti amžinais svajotojais. Jei ši Zodiako ženklas yra labiau linkęs į ekstravertiškumą, tuomet savo svajonėmis jis noriai dalijasi su kitais bei siekia juos įtraukti į savo planus. Tai įdomus pašnekovas, kuris turi iškalbos dovaną, o pokalbiai su juo niekada nebus nuobodūs ir varginantys. Tačiau Vėžiai turėtų būti atsargūs ir pernelyg nepasinerti į savo svajones, kadangi rizikuoja prarasti pagrindą po kojomis ir nebesusivokti kur esą.

Sveikata: Vėžiui priklauso virškinimo procesai, skrandis, žarnynas bei moters krūtys.

Tinkamiausios profesijos Vėžiams: sritys, susijusios su rūpyba bei slauga: Vaikų darželiai, mokyklos, ligoninės.

(subalansuota moterims)
Dabar planetos sustiprins Tavo praktiškumą. Jei ieškai patikimo partnerio, dabar tinkama savaitė tokį sumedžioti. Trauksi iš išorės niekuo neišsiskiriančius, tačiau stabilumą mėgstančius ir finansiškai pasiturinčius vyrukus. Tokio tipo vyrai nemėgsta švaistyti laiko dramoms ir ieško... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS