Žuvys
2 20 - 3 20

Apie ženklą

Kaip suvilioti?

Stichija: Vanduo
Planeta: Neptūnas
Savaitės diena: ketvirtadienis
Akmuo: ametistas ir perlai
Spalvos: pilka ir sidabrinė

Žuvys simbolizuoja patį paslaptingiausią metų laiką, kadangi šiuo laikotarpiu mirtis traukiasi ir į areną įžengia gyvybė. Jos itin stirpriai jaučia mistinį pasaulį, yra dvasingos. Žuvys puikiai sugeba užjausti, ypač tuos, kurie patenka į gyvybei pavojingas gyvenimo situacijas. Jos trokšta globoti vaikus, ligonius bei mirštančius žmones, ir nesibaido netgi kalinių. Jos iš prigimties geba įsijausti į kito žmogaus problemas, tačiau nepaisant to, pačios dažnai jaučiasi bejėgės ir neapsaugotos nuo išorinio pasaulio pavojų.

Kita vertus, žuvys turi ir neigiamų savybių: jos yra linkusios pasinaudot isavo silpnumu tam, kad galėtų pasiekti savanaudiškų tikslų. Jei to neužtenka, jos gali griebtis netgi drastiškų priemonių: pulti į depresiją ar susirgti vien tam, kad sukeltų kitų gailestį savo atžvilgiu. Šis Zodiako ženklas nesibodi imtis klastingų priemonių, o savo egocentriškumą stengiasi paslėpti po draugiška ir paslaugia išore. Kadangi jos giliai įsitraukia į aplinkinių problemas, jos tiesiog nesugeba atsiriboti nuo kitų ir gyventi dėl savęs. Meilėje Žuvy taip pat aukojasi, yra ypatingai jautrios ir atsidavusios. Vis dėlto gyvenimas su jomis būna sunkus, nes jos pernelyg dažnai demosntruoja partneriui savo auką, jei nesijaučia įvertintos.

Sveikata: silpnosios vietos: pėdos ir gimda.

Tinkamiausios profesijos Žuvims: slaugės, sanitarai, kalėjimo darbuotojai, jūrininkystė.

(subalansuota moterims)
Jei dar esi viena, šią savaitę sutelk visą dėmesį ir nepraleisk progos užmegzti santykius. Ypač būk atidi darbe, nes čia gali pasitaikyti puikus kandidatas į Tavo širdį. Jei pavyks užmegzti ryšį su žaviu vaikinu, greičiausia tapsite neišskiriama pora ir puikiai sutarsite. Jūs ne tik... plačiau


KITOS ĮDOMYBĖS